Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

Iga, uczennica klasy 6 z Legionowa, dołączyła do grona uczniów mogących pochwalić się posiadaniem certyfikatu Cambridge University. Na uwagę zasługuje fakt, że Iga zdała egzamin KET z wyróżnieniem.

Kacper Bagiński zajął 1. miejsce w IV Ogólnopolskich Zawodach Robotów LEGROBOT 2017 w kategorii Teenbot Sumo oraz 3. miejsce w kategorii LineFollower Analog.

 

Małgorzata Cabaj została laureatką IX Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017 w kategorii śpiew.

ROK SZKOLNY 2016/2017

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo "Cztery pory roku: w lesie, w parku i na łące", organizowanym przez świetlicę SP7, Zofia Olton zajęła I miejsce. Brawo!

Zosia B. i Bartosz Flis z kl. II zostali laureatami Konkursu Matematycznego"Puchacz Piotr" na szczeblu powiatowym. Bartosz Flis został finalistą tego konkursu. Brawo!

 

W VII Festiwalu Teatralnym "Maska" wyróżnienia otrzymali:

Najlepsze kreacje aktorskie Festiwalu Teatralnego „Maska”:

Bartosz Flis

Lena Krawczyk

Ada Parafiańczyk

Maja Kaźmierska

Zofia Brdulak

Małgorzata Cabaj

Aleksander Płowiecki

 

Spektakl „Zabawa w Śpiącą Królewnę” klasa II Legionowo

  1. Najlepsza Scenografia
  2. Najlepsze Stroje
  3. Największe zaangażowanie i wkład pracy

 

 

Spektakl „Tron” Kuźnia u Melpomeny Legionowo

  1. Najlepsi Krasomówcy

 

Spektakl „O sierotce Małgosi i 7 ufoludkach” klasa V Legionowo

  1. Nagroda Publiczności
  2. Najlepsza muzyka
  3. Najlepszy scenariusz

 

 

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DRUŻYNOWE ZAWODY W PŁYWANIU – SZKOŁA PODSTAWOWA,

CHŁOPCY i DZIEWCZĘTA (20 marca 2017)

DZIEWCZĘTA:

W rezultacie w konkurencjach indywidualnych dziewczęta uzyskały:

3. miejsce BOGNA LEWICKA ( 50 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00:40:02

6. miejsce MAŁGORZATA CABAJ ( 50 m st. dowolny) – uzyskała wynik 00:50:21

8. miejsce KLAUDIA BARTNICZAK (25 m st. grzbietowy) – uzyskany wynik 00:26,39

DELFINA DMOWSKA ( 25 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00:25,84

Sztafeta – 7. MIEJSCE

POWIAT – 9. MIEJSCE

MIASTO LEGIONOWO – 3. MIEJSCE

CHŁOPCY:

W rezultacie w konkurencjach indywidualnych uzyskali:

5. miejsce BARTNICZAK OSKAR (25 m st. grzbietowy) – uzyskany wynik 00:23,12

6. miejsce OLIWER REMISZEWSKI ( 5 m st. grzbietowy) – uzyskany czas 00:48,96

7. miejsce DYBA KRZYSZTOF ( 50 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00: 46,35

SZTAFETA –  12. MIEJSCE.

POWIATY – 12. MIEJSCE

MIASTO LEGIONOWO – 5. MIEJSCE

 

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "W krainie polskich legend", organizowanym przez świetlicę SP nr 7 w Legionowie, Maja Stokowska oraz Emilia Marciniak otrzymały wyróżnienia.

 

W I PLANETArnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w szachach Bartosz Flis z kl. II zdobył normę klasyfikacyjną na IV kategorię PSZach, zaś w turnieju szachowym „Zima w mieście” w kategorii szkoły podstawowe kl. I- III zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy.  Podziękowania składamy również Panu Łukaszowi Miętkowi, który przygotował chłopca do rozgrywek.

 

W II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioły są wśród nas” organizowanym przez Zespół Szkół w Legionowie pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w kategorii klas I-III trzecie miejsce zajęły Emilia Marciniak i Zofia Olton.

 

W Miejskim Festiwalu "Cztery Pory Roku - Zima" 2016 I miejsce zajęła Lena Krawczyk z kl. II.

W kategorii wokalnej wyróżnienia dostały:

1. Maja Zatyka kl.I
2. Inga Nowak kl.VI
3. Maja Kaźmierska kl.VI
4. Ala Soból kl. Ill
5. Maja Moniewska kl.lll
6. Zofia B. kl.ll
7. Maria Płowiecka kl.lll
W kategorii teatralnej nasz zespół teatralny otrzymał wyróżnienie 🙂
Skład zespołu :
1. Lena Krawczyk kl.ll
2. Zosia B. kl.ll
3. Liliana Kaźmierczak kl.ll
4. Maja Kaźmierska kl.VI

Szkolny konkurs literacki na najlepsze świąteczne opowiadanie:

I miejsce - Małgorzata Cabaj,

wyróżnienia: Jędrzej Olszewski i Kalina Lemiesz.

 

Multitest  z przyrody:

Hubert Karpiesiuk z kl. V otrzymał dyplom wyróżnienia i zajął 11. miejsce.

 

Podsumowanie szkolnego konkursu sportowego o tytuł „Mistrza rzutów do kosza”

W październiku w naszej szkole przeprowadzony został konkurs rzutów do kosza.

Uczestnikami byli uczniowie klas V i VI. 22 osoby rywalizowały ze sobą w duchu zasady fair play. Każdy z nich wykonał po sto rzutów do kosza, wzajemnie się wspierając i dopingując.

A kto został mistrzem tej sportowej rywalizacji?

Mistrzem rzutów do kosza w roku szkolnym 2016/2017 został: uczeń klasy V – Kacper Lisowski, wykonał 100 rzutów, w tym 83 celne.

Miejsce II zajął – Maciej Gruza (VI), wykonał 100 rzutów, w tym 80 celnych.

III miejsce zajął – Maksymilian Gałaj (VI), wykonał 100 rzutów, w tym 78 celnych

IV miejsce zajął – Mateusz Ickiewicz (V), wykonał 100 rzutów, w tym 74 celne.

Wyróżnienie  wśród dziewcząt otrzymała uczennica klasy VI – Maja Kaźmierska, wykonała 100 rzutów, w tym 47 celnych.

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Małgorzata Kacprzykowska, Wojciech Górecki, Maciej Gruza, Maja Koriat, Inga Nowak to laureaci ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego Olimpus sesja zimowa.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w I edycji konkursu „Mistrz pióra i pędzla” II miejsce w  kategorii plastycznej klas I-III zajęła Emilia Marciniak, III miejsce w kategorii literackiej: proza gimnazjum – Natalia Szachna. Gratulujemy dziewczętom!

Oliver Remiszewski cieszy się z III miejsca w konkursie plastycznym na festiwalu „Cztery Pory Roku”.

Dyplom Oliwera1

Gratulacje dla Małgosi Cabaj, Jagody Lemiesz i Kaliny Lemiesz, które wywalczyły dla nas III pozycję w VI edycji konkursu piosenki obcojęzycznej „Poliglota” w kategorii zespoły wokalne.

Wyrazy uznania kierujemy do Bartosza Flisa (II miejsce) i Konstantego Kiełbasińskiego (III) miejsce.  To pierwszoklasiści, którzy mogą poszczycić się mianem  zwycięzców Szachowych Mistrzostw Legionowa Szkół Podstawowych.

Serdeczne słowa uznania należą się Harmonijkom, posiadaczom I nagrody w kategorii zespoły wokalno-taneczne 6-10 lat w ogólnopolskim Festiwalu Piosenki O'beeBok 2016.

Jesteśmy godni podziwu dla Leonarda Wierciocha, który przeszedł do II etapu konkursu matematycznego „Puchacz Piotr”.

 

Sukcesy sportowe  to przede wszystkim:

III miejsce w klasyfikacji generalnej  Mistrzostw Legionowa Szkół Podstawowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  1. Mini siatkówka chłopców:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Unihokej chłopców:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa,

  1. Unihokej dziewcząt:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

III miejsce w Igrzyskach Międzypowiatowych Rejonu  Legionowo.

  1. Tenis stołowy chłopców:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Tenis stołowy dziewcząt:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Mini piłka nożna dziewcząt:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

  1. Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Dwa Ognie usportowione dziewcząt:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Pływanie chłopców:

III miejsce w Legionowie

  1. Pływanie dziewcząt:

III miejsce w Legionowie

  1. Gimnastyka dziewcząt:

III miejsce w Mistrzostwach Legionowa

  1. Gimnastyka chłopców:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. III miejsce w piłce ręcznej chłopców.

Za to wszystko ukłony wędrują do Kostka Bowkiewicza, Krzysia Miętka, Michała Pyrcaka, Adama Kozłowskiego i Julki Majewskiej.

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym - Olimpiada Wiedzy Archimedes laureatami zostali: Adam Kozłowski, Małgorzata Kacprzykowska, Stefan Kardasz, Artur Kempiński, Krystian Walczak Wiktor Żmijewski, Patrycja Frydryszewska, Karol Płowiecki, Franciszek Gruszecki, Aleksandra Polak.

Maciej Gruza i Artur Kempiński mogą cieszyć się I miejscem w XV Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "W kręgu tajemnic".

Aktorzy kuźni „U Melpomeny"otrzymali wyróżnienie w VI edycji konkursu „Zdrowie w bajce".

 

Laureatem konkursu „zuch" został Olek Płowiecki z kl. III.

 

Michał Adamski zasłużył sobie na miano zwycięzcy w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejsze opowiadanie świąteczne.

 

Harmonijki, czyli Tatiana Szarata, Łucja Filipiuk, Patryk Papis, Bartłomiej Podgórski, BartłomiejCieślik, Małgorzata Cabaj, Danielle Wierieszczinskaja, Jagna Duś, Małgorzata Kacprzykowska, zajęły I miejsce podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej 0"beeBOK.

Małgosia Cabaj i Danielle Wierieszczinskaja są zdobywczyniami I miejsca w konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej „Śpiewająca siódemka" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Maciej Gruza, Adam Kozłowski i Antek Radecki zakwalifikowali się do Powiatowego Minikonkursu Matematycznego.

Małgorzata Kacprzykowska otrzymała wyróżnienie w Multiteście z przyrody oraz laury I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus angielski.

 

Aleksander Płowiecki, Małgosia Cabaj, Inga Nowak to laureaci II stopnia tej samej Olimpiady z języka angielskiego. Stefan Kardasz, Wojtek Górecki, Julia Majewska mogą cieszyć się z tytułu laureata III stopnia.

 

Podopieczni świetlicy w Legionowie brali udział w tegorocznej edycji konkursu plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo "CZTERY PORY ROKU - Ekologiczne budzenie wiosny". Małgorzata Cabaj zajęła w nim I miejsce, a Mateusz Marciniak otrzymał wyróżnienie.

 

Miłosz Fijałek,Staś Czekała, Ala Soból to zdolni plastycy, których prace przebywały w przestrzeni kosmicznej. Odbyły pierwszą kosmiczną misję balonową.

 

Uczniowie naszej szkoły 19 razy reprezentowali szkołę w zawodach miejskich w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 3 razy na zawodach powiatowych i raz na zawodach międzypowiatowych.

 

A oto nasze sukcesy na arenie miejskiej:
• 1 miejsce zajęliśmy 3 razy - w tenisie stołowym dziewcząt oraz w gimnastyce dziewcząt
• Z kolei 2 miejsce 2 razy - w minisiatkówce chłopców i w unihokeju chłopców
• 3 miejscem szczyciliśmy się 3 razy - w biegach przełajowych dziewcząt, w dwóch ogniach usportowionych dziewcząt oraz chłopców
• 4 miejsce zajęliśmy 6 razy - w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, w minipiłce ręcznej chłopców, w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców, oraz w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
• 5 miejsce należało do nas 2 razy - w minipiłce nożnej dziewcząt i chłopców
• 6 miejsce zdobyliśmy 3 razy - w biegach przełajowych chłopców, unihokeju dziewcząt i czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

 

W klasyfikacji końcowej wśród legionowskich szkół podstawowych, po rocznej rywalizacji uplasowaliśmy się na wysokim 4 miejscu.

Wyniki w zawodach powiatowych:

• 1 miejsce w gimnastyce dziewcząt

• 3 w tenisie stołowym dziewcząt

Wyniki w zawodach międzypowiatowych:

• 2 miejsce w gimnastyce dziewcząt .

 

Składy drużyn, które zajęły w Mistrzostwach Legionowa Szkół Podstawowych miejsca na podium: I miejsce w Mistrzostwach Legionowa, III miejsce w powiecie w tenisie stołowym dziewcząt (Ola Polak, Patrycja Frydryszewska)

 

I miejsce w Legionowie, I miejsce w Powiecie Legionowskim oraz II miejsce w zawodach międzypowiatowych w gimnastyce dziewcząt (Kalina Lemiesz i Małgosia Cabaj)

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa i II miejsce w powiecie legionowskim w mini-piłkę siatkową chłopców (Wiktor Żmijewski, Karol Płowiecki, Konstanty Bowkiewicz, Michał Pyrcak Maciej Tołkacz).

Julia Majewska zakwalifikowała się do międzypowiatowych zawodów w biegach przełajowych.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress