Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2019/2020

Gratulacje dla Marysi Płowieckiej, Miłosza Fijałka, Wojciecha Gąsiora, Wiktora Jobskiego i Kacpra Baranowskiego za zdanie międzynarodowego egzaminu Cambridge KET.
Wielkie brawa dla Zosi Olton za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie z języka angielskiego The Big Challenge.

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

Gratulacje dla Mariki i Eleny Kindziuk za wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Cztery Pory Roku" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo pt. "Jak przyroda budzi się do życia".
Gratulacje dla Emilii Brdulak, Marceliny Brody, Adama Wilczyńskiego, Zosi Wdowińskiej, Kaliny Kopeć, Matyldy Hamarowicz i Alicji Dunaj, którzy w "Legionowskim Konkursie Jednego Wiersza" w SP nr 7 zdobyli I miejsce.
Gratulacje dla Kaspiana Smusa, Klaudii Szymańskiej i Juliana Bednarskiego, którzy w "Legionowskim Konkursie Jednego Wiersza" w SP nr 7 zdobyli III miejsce.
Gratulacje dla chłopców z kl. V, którzy w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyli II miejsce w zawodach miejskich w Dwa ognie i zdobyli tytuł Wicemistrza Powiatu.
Gratulacje dla dziewczynek z kl. V, które w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyły II miejsce w zawodach miejskich w Dwa ognie dziewcząt i zdobyły tytuł Wicemistrza Powiatu.
Gratulacje dla: Jana Kubala, Ewy Neira-Navarro, Matyldy Hamarowicz, Hanny Skalskiej, Zofii Wdowińskiej i Ignacego Morzyńskiego, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu Puchacz Piotr.
Gratulacje dla Antoniny Piotrowicz, która w gminnych eliminacjach 42. konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" zdobyła wyróżnienie.
Gratulacje dla Adama Wilczyńskiego, który w konkursie recytatorskim "Bajczytanki Pani Hanki" zajął III miejsce w kategorii klas II.
Gratulacje dla laureatów szkolnego Konkursu Literackiego "Świąteczne opowiadanie" w kategorii klas IV-VI:
- Zosi B. za zajęcie I miejsca,
- Zosi Olton, Emilii Marciniak, Mai Stokowskiej oraz Kacpra Baranowskiego za zdobycie wyróżnień.
Gratulacje dla Hani Kalety, która w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym "ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS- Narysuję dla Ciebie Aniołka..."  zajęła II miejsce w kategorii klas I-III.

ROK SZKOLNY 2017/2018

Gratulacje dla Kaliny Lemiesz i Małgorzaty Cabaj, które w XII edycji Powiatowego Konkursu Polonistycznego "Licz się ze słowami" zorganizowanego przez Prezydenta Legionowa i SP nr 8 zdobyły wyróżnienie.
Praca naszej uczennicy Zosi Olton zajęła 3. miejsce w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego "Klasa ze snów", zapewniając jej nagrodę robota Jimu Mini. Gratulujemy! Tematem konkursu plastycznego był "Mój robot ze snów".
Gratulacje dla Matyldy Hamarowicz, Zosi Wdowińskiej, Alicji Dunaj i Mai Liwanowskiej, które otrzymały wyróżnienie w konkursie plastycznym "Co by było, gdyby...", organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Legionowie.
Wielkie brawa dla Zosi Wdowińskiej i Jasia Maksymiuka za uzyskanie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Olimpusek".
Uznanie dla Emilki B. i Matyldy Hamarowicz, które zajęły III miejsce w Powiatowych Zawodach w gimnastyce dziewcząt.
Gratulacje dla Alicji Dunaj, Ignacego Morzyńskiego i Bartosza Flisa za zakwalifikowanie się do II etapu konkursu matematycznego "Puchacz Piotr". Ignacy Morzyński z wynikiem 42 punkty zakwalifikował się do III etapu tego konkursu.
W legionowskiej Poczytalni odbył się XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy, w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli II miejsce! Reprezentowali nas Maja Jurga, Mateusz Marciniak oraz Malwina Dębska.

W X MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU „GRY I ZABAWY NA SPORTOWO”:

KLASA 1 ZAJĘŁA 6. MIEJSCE

KLASA 2 ZAJĘŁA 1. MIEJSCE

KLASA 3 ZAJĘŁA 4. MIEJSCE .

Gratulujemy!

Wielkie gratulacje dla uczennic naszej szkoły za zajęcie dwóch pierwszych miejsc w zorganizowanym przez SP7 Legionowskim Teatrze Jednego Wiersza: Emilki, Ewy, Hani i Marcelinki w I kategorii wiekowej oraz Leny, Zosi i Marysi w II kategorii wiekowej! Brawo!

W Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego w Pływaniu chłopcy zajęli: 11. miejsce w powiecie, 5. miejsce w mieście Legionowo. Na wyróżnienie indywidualnego wyniku zasłużyli: Oliwer R. -  2. miejsce – 50 m stylem grzbietowym, czas 00:40,62 i Filip M. - 5. miejsce – 25 m stylem grzbietowym, czas 00:24,96. Dziewczęta zajęły: 12. miejsce  w powiecie, 4. miejsce w mieście. Gratulacje!!!

W Mistrzostwach Legionowa w Piłce Nożnej dziewczęta zajęły 4. miejsce, a chłopcy - 6.

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo "Cztery pory roku - zabawy zimą oczami dziecka" spośród czterech zgłoszonych przez nas prac dwie - autorstwa Mai Liwanowskiej i Zosi Olton - otrzymały wyróżnienia. Brawo!!!

W konkursie recytatorskim organizowanym przez SP nr 8 oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Legionowie "Bajczytanki Pani Hanki" dwoje naszych uczniów - Adam Wilczyński oraz Lena Krawczyk - zajęło trzecie miejsca w kategorii klas I oraz III. Gratulujemy!!!

W szkolnym konkursie na ,,Świąteczne opowiadanie” laureatami zostali Kacper Baranowski z kl. IV oraz Małgorzata Cabaj z kl. VI. W konkursie na ,,Świąteczną baśń rodzinną” laureatką została reprezentująca klasę III Emilka Marciniak, którą twórczo wspierała mama, pani Aneta. W Rodzinnej Oficynie Wydawniczej panie wydały pięknie ilustrowaną baśń ,,Święta jeża Adama”. Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

Iga, uczennica klasy 6 z Legionowa, dołączyła do grona uczniów mogących pochwalić się posiadaniem certyfikatu Cambridge University. Na uwagę zasługuje fakt, że Iga zdała egzamin KET z wyróżnieniem.

Kacper Bagiński zajął 1. miejsce w IV Ogólnopolskich Zawodach Robotów LEGROBOT 2017 w kategorii Teenbot Sumo oraz 3. miejsce w kategorii LineFollower Analog.

 

Małgorzata Cabaj została laureatką IX Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2017 w kategorii śpiew.

ROK SZKOLNY 2016/2017

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo "Cztery pory roku: w lesie, w parku i na łące", organizowanym przez świetlicę SP7, Zofia Olton zajęła I miejsce. Brawo!

Zosia B. i Bartosz Flis z kl. II zostali laureatami Konkursu Matematycznego"Puchacz Piotr" na szczeblu powiatowym. Bartosz Flis został finalistą tego konkursu. Brawo!

 

W VII Festiwalu Teatralnym "Maska" wyróżnienia otrzymali:

Najlepsze kreacje aktorskie Festiwalu Teatralnego „Maska”:

Bartosz Flis

Lena Krawczyk

Ada Parafiańczyk

Maja Kaźmierska

Zofia Brdulak

Małgorzata Cabaj

Aleksander Płowiecki

 

Spektakl „Zabawa w Śpiącą Królewnę” klasa II Legionowo

  1. Najlepsza Scenografia
  2. Najlepsze Stroje
  3. Największe zaangażowanie i wkład pracy

 

 

Spektakl „Tron” Kuźnia u Melpomeny Legionowo

  1. Najlepsi Krasomówcy

 

Spektakl „O sierotce Małgosi i 7 ufoludkach” klasa V Legionowo

  1. Nagroda Publiczności
  2. Najlepsza muzyka
  3. Najlepszy scenariusz

 

 

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DRUŻYNOWE ZAWODY W PŁYWANIU – SZKOŁA PODSTAWOWA,

CHŁOPCY i DZIEWCZĘTA (20 marca 2017)

DZIEWCZĘTA:

W rezultacie w konkurencjach indywidualnych dziewczęta uzyskały:

3. miejsce BOGNA LEWICKA ( 50 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00:40:02

6. miejsce MAŁGORZATA CABAJ ( 50 m st. dowolny) – uzyskała wynik 00:50:21

8. miejsce KLAUDIA BARTNICZAK (25 m st. grzbietowy) – uzyskany wynik 00:26,39

DELFINA DMOWSKA ( 25 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00:25,84

Sztafeta – 7. MIEJSCE

POWIAT – 9. MIEJSCE

MIASTO LEGIONOWO – 3. MIEJSCE

CHŁOPCY:

W rezultacie w konkurencjach indywidualnych uzyskali:

5. miejsce BARTNICZAK OSKAR (25 m st. grzbietowy) – uzyskany wynik 00:23,12

6. miejsce OLIWER REMISZEWSKI ( 5 m st. grzbietowy) – uzyskany czas 00:48,96

7. miejsce DYBA KRZYSZTOF ( 50 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00: 46,35

SZTAFETA –  12. MIEJSCE.

POWIATY – 12. MIEJSCE

MIASTO LEGIONOWO – 5. MIEJSCE

 

W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "W krainie polskich legend", organizowanym przez świetlicę SP nr 7 w Legionowie, Maja Stokowska oraz Emilia Marciniak otrzymały wyróżnienia.

 

W I PLANETArnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w szachach Bartosz Flis z kl. II zdobył normę klasyfikacyjną na IV kategorię PSZach, zaś w turnieju szachowym „Zima w mieście” w kategorii szkoły podstawowe kl. I- III zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy.  Podziękowania składamy również Panu Łukaszowi Miętkowi, który przygotował chłopca do rozgrywek.

 

W II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Anioły są wśród nas” organizowanym przez Zespół Szkół w Legionowie pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo w kategorii klas I-III trzecie miejsce zajęły Emilia Marciniak i Zofia Olton.

 

W Miejskim Festiwalu "Cztery Pory Roku - Zima" 2016 I miejsce zajęła Lena Krawczyk z kl. II.

W kategorii wokalnej wyróżnienia dostały:

1. Maja Zatyka kl.I
2. Inga Nowak kl.VI
3. Maja Kaźmierska kl.VI
4. Ala Soból kl. Ill
5. Maja Moniewska kl.lll
6. Zofia B. kl.ll
7. Maria Płowiecka kl.lll
W kategorii teatralnej nasz zespół teatralny otrzymał wyróżnienie 🙂
Skład zespołu :
1. Lena Krawczyk kl.ll
2. Zosia B. kl.ll
3. Liliana Kaźmierczak kl.ll
4. Maja Kaźmierska kl.VI

Szkolny konkurs literacki na najlepsze świąteczne opowiadanie:

I miejsce - Małgorzata Cabaj,

wyróżnienia: Jędrzej Olszewski i Kalina Lemiesz.

 

Multitest  z przyrody:

Hubert Karpiesiuk z kl. V otrzymał dyplom wyróżnienia i zajął 11. miejsce.

 

Podsumowanie szkolnego konkursu sportowego o tytuł „Mistrza rzutów do kosza”

W październiku w naszej szkole przeprowadzony został konkurs rzutów do kosza.

Uczestnikami byli uczniowie klas V i VI. 22 osoby rywalizowały ze sobą w duchu zasady fair play. Każdy z nich wykonał po sto rzutów do kosza, wzajemnie się wspierając i dopingując.

A kto został mistrzem tej sportowej rywalizacji?

Mistrzem rzutów do kosza w roku szkolnym 2016/2017 został: uczeń klasy V – Kacper Lisowski, wykonał 100 rzutów, w tym 83 celne.

Miejsce II zajął – Maciej Gruza (VI), wykonał 100 rzutów, w tym 80 celnych.

III miejsce zajął – Maksymilian Gałaj (VI), wykonał 100 rzutów, w tym 78 celnych

IV miejsce zajął – Mateusz Ickiewicz (V), wykonał 100 rzutów, w tym 74 celne.

Wyróżnienie  wśród dziewcząt otrzymała uczennica klasy VI – Maja Kaźmierska, wykonała 100 rzutów, w tym 47 celnych.

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Małgorzata Kacprzykowska, Wojciech Górecki, Maciej Gruza, Maja Koriat, Inga Nowak to laureaci ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego Olimpus sesja zimowa.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że w I edycji konkursu „Mistrz pióra i pędzla” II miejsce w  kategorii plastycznej klas I-III zajęła Emilia Marciniak, III miejsce w kategorii literackiej: proza gimnazjum – Natalia Szachna. Gratulujemy dziewczętom!

Oliver Remiszewski cieszy się z III miejsca w konkursie plastycznym na festiwalu „Cztery Pory Roku”.

Dyplom Oliwera1

Gratulacje dla Małgosi Cabaj, Jagody Lemiesz i Kaliny Lemiesz, które wywalczyły dla nas III pozycję w VI edycji konkursu piosenki obcojęzycznej „Poliglota” w kategorii zespoły wokalne.

Wyrazy uznania kierujemy do Bartosza Flisa (II miejsce) i Konstantego Kiełbasińskiego (III) miejsce.  To pierwszoklasiści, którzy mogą poszczycić się mianem  zwycięzców Szachowych Mistrzostw Legionowa Szkół Podstawowych.

Serdeczne słowa uznania należą się Harmonijkom, posiadaczom I nagrody w kategorii zespoły wokalno-taneczne 6-10 lat w ogólnopolskim Festiwalu Piosenki O'beeBok 2016.

Jesteśmy godni podziwu dla Leonarda Wierciocha, który przeszedł do II etapu konkursu matematycznego „Puchacz Piotr”.

 

Sukcesy sportowe  to przede wszystkim:

III miejsce w klasyfikacji generalnej  Mistrzostw Legionowa Szkół Podstawowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  1. Mini siatkówka chłopców:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Unihokej chłopców:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa,

  1. Unihokej dziewcząt:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa,

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

III miejsce w Igrzyskach Międzypowiatowych Rejonu  Legionowo.

  1. Tenis stołowy chłopców:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Tenis stołowy dziewcząt:

I miejsce w Mistrzostwach Legionowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Mini piłka nożna dziewcząt:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

  1. Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Dwa Ognie usportowione dziewcząt:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. Pływanie chłopców:

III miejsce w Legionowie

  1. Pływanie dziewcząt:

III miejsce w Legionowie

  1. Gimnastyka dziewcząt:

III miejsce w Mistrzostwach Legionowa

  1. Gimnastyka chłopców:

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego

  1. III miejsce w piłce ręcznej chłopców.

Za to wszystko ukłony wędrują do Kostka Bowkiewicza, Krzysia Miętka, Michała Pyrcaka, Adama Kozłowskiego i Julki Majewskiej.

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym - Olimpiada Wiedzy Archimedes laureatami zostali: Adam Kozłowski, Małgorzata Kacprzykowska, Stefan Kardasz, Artur Kempiński, Krystian Walczak Wiktor Żmijewski, Patrycja Frydryszewska, Karol Płowiecki, Franciszek Gruszecki, Aleksandra Polak.

Maciej Gruza i Artur Kempiński mogą cieszyć się I miejscem w XV Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "W kręgu tajemnic".

Aktorzy kuźni „U Melpomeny"otrzymali wyróżnienie w VI edycji konkursu „Zdrowie w bajce".

 

Laureatem konkursu „zuch" został Olek Płowiecki z kl. III.

 

Michał Adamski zasłużył sobie na miano zwycięzcy w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejsze opowiadanie świąteczne.

 

Harmonijki, czyli Tatiana Szarata, Łucja Filipiuk, Patryk Papis, Bartłomiej Podgórski, BartłomiejCieślik, Małgorzata Cabaj, Danielle Wierieszczinskaja, Jagna Duś, Małgorzata Kacprzykowska, zajęły I miejsce podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej 0"beeBOK.

Małgosia Cabaj i Danielle Wierieszczinskaja są zdobywczyniami I miejsca w konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej „Śpiewająca siódemka" pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.

Maciej Gruza, Adam Kozłowski i Antek Radecki zakwalifikowali się do Powiatowego Minikonkursu Matematycznego.

Małgorzata Kacprzykowska otrzymała wyróżnienie w Multiteście z przyrody oraz laury I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus angielski.

 

Aleksander Płowiecki, Małgosia Cabaj, Inga Nowak to laureaci II stopnia tej samej Olimpiady z języka angielskiego. Stefan Kardasz, Wojtek Górecki, Julia Majewska mogą cieszyć się z tytułu laureata III stopnia.

 

Podopieczni świetlicy w Legionowie brali udział w tegorocznej edycji konkursu plastycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo "CZTERY PORY ROKU - Ekologiczne budzenie wiosny". Małgorzata Cabaj zajęła w nim I miejsce, a Mateusz Marciniak otrzymał wyróżnienie.

 

Miłosz Fijałek,Staś Czekała, Ala Soból to zdolni plastycy, których prace przebywały w przestrzeni kosmicznej. Odbyły pierwszą kosmiczną misję balonową.

 

Uczniowie naszej szkoły 19 razy reprezentowali szkołę w zawodach miejskich w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 3 razy na zawodach powiatowych i raz na zawodach międzypowiatowych.

 

A oto nasze sukcesy na arenie miejskiej:
• 1 miejsce zajęliśmy 3 razy - w tenisie stołowym dziewcząt oraz w gimnastyce dziewcząt
• Z kolei 2 miejsce 2 razy - w minisiatkówce chłopców i w unihokeju chłopców
• 3 miejscem szczyciliśmy się 3 razy - w biegach przełajowych dziewcząt, w dwóch ogniach usportowionych dziewcząt oraz chłopców
• 4 miejsce zajęliśmy 6 razy - w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców, w minipiłce ręcznej chłopców, w pływaniu indywidualnym i drużynowym dziewcząt i chłopców, oraz w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
• 5 miejsce należało do nas 2 razy - w minipiłce nożnej dziewcząt i chłopców
• 6 miejsce zdobyliśmy 3 razy - w biegach przełajowych chłopców, unihokeju dziewcząt i czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

 

W klasyfikacji końcowej wśród legionowskich szkół podstawowych, po rocznej rywalizacji uplasowaliśmy się na wysokim 4 miejscu.

Wyniki w zawodach powiatowych:

• 1 miejsce w gimnastyce dziewcząt

• 3 w tenisie stołowym dziewcząt

Wyniki w zawodach międzypowiatowych:

• 2 miejsce w gimnastyce dziewcząt .

 

Składy drużyn, które zajęły w Mistrzostwach Legionowa Szkół Podstawowych miejsca na podium: I miejsce w Mistrzostwach Legionowa, III miejsce w powiecie w tenisie stołowym dziewcząt (Ola Polak, Patrycja Frydryszewska)

 

I miejsce w Legionowie, I miejsce w Powiecie Legionowskim oraz II miejsce w zawodach międzypowiatowych w gimnastyce dziewcząt (Kalina Lemiesz i Małgosia Cabaj)

II miejsce w Mistrzostwach Legionowa i II miejsce w powiecie legionowskim w mini-piłkę siatkową chłopców (Wiktor Żmijewski, Karol Płowiecki, Konstanty Bowkiewicz, Michał Pyrcak Maciej Tołkacz).

Julia Majewska zakwalifikowała się do międzypowiatowych zawodów w biegach przełajowych.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress