22 Paź · marta · Brak komentarzy

FOTOBUDKA

Świetlica piątkowa – fotobudka klockowa Pomysł pań, wykonanie dzieci. Efekt pracy zespołowej osiągnięty  

CZYTAJ WIĘCEJ

21 Paź · marta · Brak komentarzy

LOGO PROJEKTU KOLOROWA JESIEŃ/COLORFUL AUTUMN – 2A

Uczniowie klasy 2a przystąpili do pierwszego zadania jesiennego projektu e-Twinning. Dzieci wykazały się kreatywnością oraz talentem przy tworzeniu logo. Wszystkie prace są wspaniałe i stanowią dekorację sali. W klasowych wyborach zwyciężyło logo Patrycji Brawo dla wszystkich za pomysłowość i zaangażowanie

CZYTAJ WIĘCEJ

21 Paź · marta · Brak komentarzy

MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY eTWINNING KL. 4 – AWATARY

Uczniowie klas 4a i 4b wraz z Jolantą Zamoyską uczestniczą w 6 międzynarodowych projektach na platformie eTwinning: 1. Pierwszy z naszych projektów to „The Stars of English”. 2. „The EU Team – Eurokids United” – to nasz założycielski projekt, w którym współpracujemy z partnerami z Grecji oraz kilku innych krajów europejskich 3. ”Journey through the …

CZYTAJ WIĘCEJ

19 Paź · marta · Brak komentarzy

KAHOOT W KL. 4

Wszystkie drogi prowadzą do tego, aby opanować temat „Countries and nationalities”. Czwartoklasiści wraz ze swoją nauczycielką Jolantą Zamoyską-Markiewicz uwielbiają Kahoota, bo to ekscytująca metoda nauki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

19 Paź · marta · Brak komentarzy

JESIEŃ W ZERÓWCE

Jak jesień, to tylko piękna, ciepła i kolorowa. Tak też wyglądają jesienne zajęcia w zerówce. Aktywnie liczymy, porównujemy wielkości zbiorów, szukamy domów zwierząt, kodujemy i tworzymy jesienne wesołe stworki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

16 Paź · marta · Brak komentarzy

GODZINA KODOWANIA

15 października na Godzinie Kodowania w naszej świetlicy przy Piłsudskiego robiliśmy zadania z Kursu 2 ze strony code.org. Poznaliśmy kodowanie za pomocą strzałek oraz spopularyzowane na amerykańskich uniwersytetach kodowanie za pomocą bloków. #CodeWeek #HourOfCode

CZYTAJ WIĘCEJ

16 Paź · marta · Brak komentarzy

KODOWANIE W 4A I 4B

eTwinnerzy z 4a i 4b razem z grupą projektową Flipped Classrooms with eTwinners dołączyli do Europejskiego Tygodnia Kodowania. Dzielnie stawiają czoła, zarówno zakodowanym obrazom, jak i klasycznym labiryntom.              

CZYTAJ WIĘCEJ

16 Paź · marta · Brak komentarzy

KODOWANIE NA LEKCJACH INFORMATYKI

W tym roku nasza placówka przystąpiła do międzynarodowego programu #CodeWeek. W ciągu dwóch tygodni dzieci z klas 0-3 na zajęciach z informatyki będą poznawać różne sposoby kodowania i programowania. Na naszej stronie oraz na naszym Facebooku będą zamieszczane zdjęcia z tych działań.  

CZYTAJ WIĘCEJ

16 Paź · marta · Brak komentarzy

LOGO PROJEKTU KOLOROWA JESIEŃ/COLORFUL AUTUMN

Uczniowie klasy 2b wykazali się ogromną pomysłowością oraz talentem w tworzeniu logo do naszego jesiennego projektu e-Twinning. Wszystkie prace są wspaniałe i stanowią dekorację naszej sali. W klasowych wyborach zwyciężyło logo Zuzi. Brawo dla wszystkich za kreatywność i zaangażowanie!  

CZYTAJ WIĘCEJ

15 Paź · marta · Brak komentarzy

OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Tak świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej:     Życzenia od naszych uczniów: Kochani nauczyciele – film  

CZYTAJ WIĘCEJ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress