TITLE

DESCRIPTION

ZIELONA SZKOŁA KL. 3 I 4 W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH

Wyjazd w Góry Świętokrzyskie (7-11 czerwca 2021) na długo zapadnie w naszej pamięci. Po wielu miesiącach pandemii klasy trzecie i czwarte mogły nareszcie wyjechać na dłuższą wycieczkę. Piękna pogoda i doskonale zaplanowany program pozwoliły nam zobaczyć wiele atrakcji, zintegrować się i wzmocnić formę fizyczną. Weszliśmy na dwa szczyty: Łysicę i Łysą Górę, zwiedziliśmy jaskinię Raj, Muzeum Minerałów i Skamieniałości, Zabytkowy Zakład Hutniczy w Maleńcu, Centrum Neandertalczyka oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Usłyszeliśmy wiele legend i ciekawostek związanych z Górami Świętokrzyskimi, a zdobytą wiedzą mogliśmy pochwalić się podczas turnieju zorganizowanego w ośrodku "Gołoborze". Po wycieczkach czas wolny spędzaliśmy aktywnie - na boiskach i w basenie. To była niezapomniana wycieczka!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress