TITLE

DESCRIPTION

ZAPROSZENIE NA FESTIWAL TEATRALNY „MASKA” 2018

Serdecznie zapraszamy na nasz szkolny Festiwal Teatralny „Maska”, który odbędzie się w legionowskim ratuszu w dniach 20-22 marca. Mottem tegorocznego festiwalu jest „Wdzięczność wrotami do potęgi, mądrości i kreatywności”. Przygotowaliśmy wiele występów, które na pewno zaskoczą różnorodnością: od krótkich form teatralnych, przez inscenizacje muzyczne, do klasycznych przedstawień. Jury w składzie: Pani Dyrektor Helena Olkucka, Pani Dyrektor Paulina Żmijewska, Pani Anna Jakubowska oraz uczennice Aleksandra Polak, Kinga Bienias i Małgosia Cabaj przyzna nagrody - statuetki w następujących kategoriach: najlepsza rola pierwszoplanowa, najlepsza rola drugoplanowa, najlepszy krasomówca w szkole, najlepsza choreografia, najlepszy scenariusz, najlepsza muzyka, najlepsza scenografia, największy wkład pracy i zaangażowanie uczniów, najlepsze stroje oraz nowatorskie ujęcie tematu. Będzie nam niezmiernie miło gościć na festiwalu rodziców, dziadków i bliskich krewnych naszych dzieci.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress