TITLE

DESCRIPTION

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego już za nami, wakacje się zaczęły, podsumujmy najważniejsze osiągnięcia w tym roku... W roku szkolnym 2016/2017 tytuł Najlepszy z Najlepszych oraz Nagrodę Skrzydła otrzymali: Kalina Lemiesz. Małgorzata Cabaj, Hubert Karpiesiuk, Wojciech Górecki, Maciej Gruza, Stefan Kardasz. Puchar oraz tytuł Sportowca Roku otrzymał Jędrzej Olszewski. Osobowościami Roku zostali: Inga Nowak, Wojciech Górecki, Karol Gąsiorek, Zofia Olton, Jan Cabaj. W roku szkolnym 2016/2017 nasi uczniowie aktywnie brali udział w różnych konkursach i zdobywali nagrody, napawając nas niegasnącą dumą. O ich osiągnięciach informowaliśmy na stronie: http://legionowo.szkolamilenium.pl/osiagniecia/ Podczas uroczystego zakończenia roku Dyrekcja wręczyła podziękowania rodzicom za pomoc i zaangażowanie w życie szkoły. Każdy uczeń otrzymał bilet kolejowy na niezapomnianą wakacyjną podróż. Dziękujemy za kolejny cudowny rok!!!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress