TITLE

DESCRIPTION

WRZEŚNIOWY DZIEŃ DOBREGO SŁOWA

13 września klasa VA zaprosiła pozostałe klasy w plener. Zorganizowane spotkanie z okazji Dnia Dobrego Słowa miało charakter artystyczny i było bardzo niecodzienne. Uczniowie klasy VA zaprezentowali krótkie scenki teatralne dotyczące świata emocji. Naszym zadaniem było je odczytać, a nazwę zapisać na kartce. Prowadzący spotkanie Kacper Baranowski bardzo nas motywował i chwalił za osiągnięte wyniki, ponieważ niektóre scenki obrazowały bardzo trudne emocje.  W rezultacie okazało się, że wszystkie klasy poradziły sobie doskonale i bezbłędnie. Wspólnymi siłami stworzyliśmy naszą mapę emocji, które towarzyszą nam na co dzień. Przy okazji spędziliśmy czas na świeżym powietrzu w miłej atmosferze. Dziękujemy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress