TITLE

DESCRIPTION

Wiosna z ortografią

4 kwietnia 2017 roku piąta i szósta klasa miały możliwość wzięcia udziału w zakręconych zabawach ortograficznych. Spotkanie zaczęło się godzinną prezentacją dotyczącą zasad ortografii. Uczniowie z entuzjazmem przypominali zasady pisowni ó, u, rz, ż, ch, h z nauczycielką języka polskiego. Po ciekawej prezentacji czekało jeszcze więcej atrakcji. Druga część zabawy odbyła się na dworze, szczęśliwe dzieci wykonywały sportowe zabawy z dodatkiem ortografii. Zadanie nie było łatwe, uczniowie musieli szybko wykonywać zadania, by wygrać. Zabawa trwała kilka godzin i była idealnym przykładem połączenia zabawy z nauką. Spotkanie pomogło wielu uczniom przypomnieć sobie podstawy ortografii. Moim zdaniem, uczniowie wraz z nauczycielką będą to spotkanie miło wspominać.

Mateusz z klasy 6

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress