WIGILIA 2019

Wspaniałym koncertem zatytułowanym "Nadzieja w nas i wokół nas" oraz pokazami tanecznymi uraczyli nas podczas wigilijnego występu nasi uczniowie. Tradycyjnie rozpoczęło kółko wokalno-instrumentalne, a po nim kolejne klasy zaśpiewały (i zagrały) kolędy oraz utwory świąteczne - każda w innym, pięknym wydaniu. Po części wokalnej przyszedł czas na część taneczną: najpierw zaprezentowali się podopieczni Pana Roberta Nieznańskiego z Akademii Rozwoju Sztuki Tańca i Kultury Fizycznej Art of Body, a potem cheerleaderki prowadzone przez Panią Izabelę Nierwińską, trenerkę Elit Cheerleaders Academy. Uczniowie wprowadzili nas w świąteczny nastrój, który dopełniły specjalnie przygotowane na tę okazję życzenia Pani Dyrektor Heleny Olkuckiej.