TITLE

DESCRIPTION

VII DNI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ „KOMBATANT” W LEGIONOWIE

Młodzież ze  Szkolnego Klubu Wolontariuszy z naszej szkoły została zaproszona na obchody VII Dni Osób Niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej „Kombatant” w Legionowie. Wolontariusze swoją obecność, pomoc i chęć słuchania starszego pokolenia wykazują już kolejny rok, a w tym roku zostali szczególnie wyróżnieni dyplomami. W czasie uroczystości wszyscy zebrani mieszkańcy i goście obejrzeli prezentację pt. „Historia mieszka w ludziach” o tym, w jaki sposób młodzież odbiera spotkania z kombatantami, jak wiele one wnoszą do ich życia i czego uczą. Przemiłym akcentem uroczystości był występ najmłodszych, z pewnością przyszłych wolontariuszy z naszej szkoły. Dzieci z klas IIa i IIb z NSP na Piłsudskiego zaprezentowały taniec dramę, przedstawiający ważne wydarzenia historyczne, czyli rozbiory Polski i odzyskanie niepodległości. Nastrój tego tańca w setną rocznicę odzyskania niepodległości i wspaniała atmosfera dostarczyły wielu wzruszeń chyba wszystkim obecnym w sali 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress