TITLE

DESCRIPTION

V MODUŁ PROJEKTU „EMOCJA” W KL. 4A – ODWAGA

Klasa 4A zgłasza realizację V modułu "Odwaga" 👊:
Tym razem porozmawialiśmy sobie o stresie. Stworzyliśmy definicję stresu, szukaliśmy przyczyn, skutków i sposobów radzenia sobie ze stresem, a na koniec wykonaliśmy słoik ze strachami, w którym zamknęliśmy wszystkie nasze lęki, a w efekcie stres z nimi związany. Nasze rozważania i działania wykazały, że stres nie zawsze jest czymś złym. Okazało się, że może być mobilizujący i niejednokrotnie wzmacnia nasz charakter. Dzięki niemu możemy dostrzec rozmiary naszej odwagi. To on sprawia, że przezwyciężamy niejednokrotnie swoje słabości i pokonujemy bariery, które często ograniczają nasz potencjał. Okazało się, że zamykając w słoiku nasze strachy, staliśmy się dojrzalsi i odważniejsi 💪
Tym modułem rozstajemy się z Międzynarodowym Projektem Edukacyjnym "Emocja". Dziękujemy za udział i wspólnie spędzony czas ❤️

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress