TITLE

DESCRIPTION

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

21 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy sprawowanej przez ks. Tomasza Kamolę, a po niej w Kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie Wicedyrektor Małgorzata Róg rozpoczęła podsumowanie tegorocznych osiągnięć uczniów. Laureaci konkursów otrzymali symboliczne pszczółki za trud włożony w przygotowania do konkursowych zmagań. Skrzydła - nagrodę za wybitne osiągnięcia w nauce - dostali uczniowie z najwyższymi średnimi w szkole. Dyplomy Osobowości Roku powędrowały do dzieci, które wykazały się koleżeńskością, wysoką kulturą osobistą i życzliwością. Pani Kasia Jędrzejewska ogłosiła również wyniki zmagań na Sportowca Roku. Dyrektor Helena Olkucka z całego serca podziękowała rodzicom, którzy nieśli nam swoją nieocenioną pomoc, a na sam koniec nasze trzy uczennice wyrecytowały wiersz napisany przez szóstoklasistów pod kierunkiem pani Agaty Wrotkowskiej. Tak pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018 i przywitaliśmy wakacje....  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress