TITLE

DESCRIPTION

Trzecie miejsce w 8. Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym „Klasa ze snów”

Bardzo się cieszymy, mogąc ogłosić, że praca naszej uczennicy Zosi zajęła 3. miejsce w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego "Klasa ze snów", zapewniając jej nagrodę robota Jimu Mini. Gratulujemy! Tematem konkursu plastycznego był "Mój robot ze snów". W szkolnym etapie tego konkursu wzięło udział kilkunastu uczniów. Komisja Konkursowa złożona z nauczycieli miała dylemat, którą pracę wyłonić do dalszego etapu - mogła być tylko jedna! Ostatecznie zwyciężyła Zosi, jednak postanowiliśmy nagrodzić wszystkie prace, urządzając z nich wystawę na naszym szkolnym korytarzu. Wystawa jest kolorowa i pobudzająca wyobraźnię - zobaczcie sami!   http://www.klasazesnow.pl/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress