TITLE

DESCRIPTION

Trzecie miejsca w konkursie recytatorskim „Bajczytanki Pani Hanki”

W konkursie recytatorskim organizowanym przez SP nr 8 oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Legionowie "Bajczytanki Pani Hanki", który odbył się 5 marca w Poczytalni, wzięło udział 36 uczniów z legionowskich szkół. Przyznano po trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej oraz jedno wyróżnienie. Naszą szkołą reprezentowało pięcioro uczniów: Jan Cabaj, Adam Wilczyński, Maja Zatyka, Zosia B. oraz Lena Krawczyk. Dwoje naszych uczniów - Adam Wilczyński oraz Lena Krawczyk - zajęło trzecie miejsca w kategorii klas I oraz III. Gratulujemy!!! Wszystkie występy należy uznać za bardzo udane i - jak podkreślali organizatorzy - na wysokim poziomie. Tego dnia uczestnicy konkursu wzięli również udział w krótkich warsztatach jogi i mieli możliwość porozmawiania z poetką Hanną Niewiadomską, która zasiadała w jury konkursu.    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress