TITLE

DESCRIPTION

SUKCES W ZAWODACH MIEJSKICH W DWA OGNIE – WICEMISTRZOSTWO POWIATU

W dniach 30 i 31 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie odbyły się zawody miejskie w Dwa ognie usportowione. Reprezentacja naszego Zespołu składająca się z dziewcząt i chłopców z NSP w Jabłonnie oraz w Legionowie po bardzo ciężkich i wyrównanych meczach zajęła ostatecznie 2. miejsce. Dało to obu drużynom awans do zawodów powiatowych, które odbyły się 6 czerwca w Arenie Legionowo. Obie drużyny, zarówno dziewcząt, jak i chłopców, powtórzyły sukces sprzed tygodnia, zdobywając tym razem  tytuły Wicemistrza Powiatu. Przegraliśmy jedynie w meczach finałowych, pokonując po drodze pozostałych przeciwników dużą przewagą punktową.
Gratulacje dla zawodników za ducha walki, przestrzeganie zasad fair play, a przede wszystkim za wspaniałą grę drużynową.
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress