TITLE

DESCRIPTION

ROZGRYWKI MIĘDZYSZKOLNE W MINIKOSZYKÓWCE MIASTA LEGIONOWO

W dniu 15.11.2016 r. i  18.11.2016 r. uczniowie i uczennice Niepublicznej Szkoły Podstawowej  z Legionowa i Jabłonny wzięli udział w rozgrywkach międzyszkolnych w minikoszykówce dziewcząt i chłopców. Dla wielu z nich były to pierwsze zawody tego typu. Każdy przeżywał poszczególne spotkania na swój sposób. Na twarzach widniały radość, zmęczenie z włożonego wysiłku, nadzieja na kolejne punkty, podziw dla rywalizujących drużyn. Nasi uczniowie przekonali się, ile trzeba włożyć wysiłku i jak dużo trzeba ćwiczyć, aby osiągnąć wyniki w zorganizowanych rozgrywkach międzyszkolnych; jak ważna jest współpraca w drużynie, wzajemne wsparcie i gra całym sercem. Na szczególną pochwałę z mojej strony zasługuje reprezentacja dziewcząt. Swoją wspaniałą i waleczną postawą pokazałyście niejednej drużynie, co tak naprawdę ważne jest w takich rozgrywkach. Oczywiście, że większość osób powie - wygrana, ale wy dodacie: radość ze wspólnej gry, przyjemność z kibicowania swojej drużynie, głośne waleczne okrzyki i wasz uśmiech oraz radość z własnych przeżyć, które dostarczyła wam gra w minikoszykówkę. Z mojej strony serdecznie Wam dziękuję za przeżycia, które rozradowały moje serce. Bądźcie wytrwali i dążcie do celu, ale przede wszystkim nie zapominajcie o czerpaniu radości z tego, co robicie. Pani Kasia Jędrzejewska   "Początki zaw­sze są trud­ne, ale chodzi o to, żeby się nie pod­dać i mi­mo wszys­tko dążyć do ce­lu"        

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress