TITLE

DESCRIPTION

PRZYGOTOWANIA DO ŚWIATOWEGO DNIA OSÓB Z ZESPOŁEM DOWNA

Nasi uczniowie  po raz kolejny udowodnili,  że współpraca międzyklasowa jest możliwa i to przez wielkie "w" ;] Tym razem samorząd szkolny, klasa 2 i 1 połączyli siły z wolontariuszami z klas 7. A wszystko to w szczytnym celu, bo już za tydzień, 21 marca, bierzemy udział w pochodzie z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Po naszym piątkowym spotkaniu wiemy nieco więcej o tej niepełnosprawności, mamy świadomość społeczną i znamy wyzwania, jakie stoją przed tymi osobami i ich rodzinami. Wiemy też, że warto być tolerancyjnym i po prostu dobrym człowiekiem.  Hasła i transparenty, które powstały w twórczym chaosie, już niedługo zaprezentują się w całej swej okazałości. Pamiętamy też o różnych skarpetkach ;]  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress