TITLE

DESCRIPTION

PROJEKT „EMOCJA” W 4B – W KRAINIE WYOBRAŹNI

6 i 20 listopada uczniowie klasy IVb zrealizowali II moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Emocja".
W warunkach pracy zdalnej poznaliśmy krainę Wyobraźnię i jej mieszkańców, a następnie uczennice i uczniowie samodzielnie przygotowali własne propozycje nowych, nieznanych gatunków stworzeń, które wytrwali odkrywcy mogą napotkać w krainie Wyobraźni. Każdy miał szansę opowiedzieć o swoim stworzonku - powstało wiele niezwykłych historii i interesujących wniosków na temat życia bez wyobraźni (szczególnie w dzisiejszych czasach). Dziś wiemy, kto w IVb swobodnie porusza się po krainie marzeń i nowych pomysłów 🙂 - cała klasa dała się zaprosić na kolejną wycieczkę po ścieżkach Wyobraźni!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress