TITLE

DESCRIPTION

PODSUMOWANIE IX MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU – „GRY I ZABAWY NA SPORTOWO”

Dnia 19.05.2017r. uczniowie klas I, II i III wzięli udział w IX MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU – "GRY I ZABAWY NA SPORTOWO”, organizowanym przez SP nr 7 w Legionowie. Dla wielu z naszych uczniów spotkanie to było ogromnym przeżyciem i nie lada wyzwaniem. Wszyscy uczestnicy starali się wykonać zadania ruchowe jak najszybciej i jak najdokładniej. Nasi uczniowie pokazali się również z innej, najważniejszej wg mnie strony – w trakcie zmagań przestrzegali zasady fair play i wspierali uczestników turnieju, pełniąc bardzo ważną rolę - kibica. Pokuszę się o stwierdzenie, że stanowili wzór do naśladowania, biorąc pod uwagę ich dokładność i uczciwość w trakcie Turnieju. Swoją postawą i zaangażowaniem zasłużyli z mojej strony na najwyższe wyróżnienie. Drodzy uczniowie, jestem bardzo dumna z każdego z Was. Cieszę się, że mieliście okazję, wziąć udział w tego rodzaju wydarzeniu, niektórzy po raz pierwszy. Dzięki temu dowiedzieliście się: jak dużo pracy i wysiłku musi włożyć każdy z Was w swój rozwój fizyczny, jaka jest rola kibica oraz jak ważne w sporcie jest przestrzeganie obowiązujących zasad, w tym fair play. Życzę wam wytrwałości w dążeniu do realizacji celów sportowych i czerpania ze sportu tego co najlepsze. Nauczyciel wychowania fizycznego: mgr Katarzyna Jędrzejewska    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress