TITLE

DESCRIPTION

PIĄTA I SZÓSTA KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI eTWINNING

Oceniając osiągnięcia w międzynarodowych, anglojęzycznych projektach eTwinning, to uczniowie Milenium są urodzonymi mistrzami. I tak z przyjemnością dzielimy się sukcesem w postaci kolejnej National Quality Label dla Jolanty Zamoyskiej i jej uczniów z klas 4a i 4b za za międzynarodowe projekty „The EU Team – Eurokids United” oraz „17 goals to transform our Word”. Tym samym, czwartoklasiści zdobyli już ostatnie dwie, z sześciu zgłoszonych do oceny, Krajowe Odznaki Jakości. Cieszymy się że nasze projekty zyskały uznanie Krajowego Biura eTwinning.
Mimo trudnego roku szkolnego oraz długiego okresu nauki zdalnej uczniowie bardzo pilnie pracowali. Projekty były bardzo długie, bo w większości całoroczne. Zadań do realizacji było bardzo dużo, w tym intensywne spotkania online oraz prace do samodzielnego wykonania w domu. Więcej informacji na stronie http://classpage.manifo.com/

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress