TITLE

DESCRIPTION

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox

fox28 lutego 2017 r. odbędzie się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox. Jak co roku odbędą się również zajęcia przygotowujące do tego konkursu. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 3-6 i podzielony jest na dwie kategorie wiekowe: Kittens (klasy 3 i 4) oraz Bunnies (klasy 5 i 6). Zagadnienia do opracowania w celu przygotowania się do tzw. „trzech pytań gratis”, czyli o podanej wcześniej tematyce, to słownictwo związane z zawodem piekarza dla kategorii Kittens oraz budowniczego dla kategoria Bunnies Lekturami obowiązującymi w tym roku są – „Aladdin” (Kittens) oraz „Robin Hood” (Bunnies). Lektury zostaną zamówione przez nauczyciela języka angielskiego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress