TITLE

DESCRIPTION

Narodowe Święto Niepodległości

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, a wraz z nią uroczyste świętowanie tego wielkiego wydarzenia, na stałe wpisała się w kalendarz szkolnych uroczystości. Także i w naszej szkole 10 listopada 2017 roku odbyła się z tej okazji akademia przygotowana przez uczniów klasy Ia i II. Młodzi aktorzy przybliżyli zgromadzonym na apelu historię naszego kraju - czasów, gdy Polska straciła niepodległość i zniknęła na 123 lata z map świata. W opowieść o niewoli i drodze do niepodległości wplecione zostały wzruszające pieśni patriotyczne, a całość poprzedził genialny układ taneczny z szarfami biało-czerwonymi, który w szczególny sposób przypadł widzom do gustu:   Akademia była wspaniałą lekcją historii i patriotyzmu. Dziękujemy!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress