TITLE

DESCRIPTION

MŁODZIEŻOWY STRAJK KLIMATYCZNY

29.11.2019 uczennice z klasy IIIb wyświetliły młodszym kolegom i koleżankom prezentację o zanieczyszczeniu naszej planety. Z prezentacji dzieci dowiedziały się, jak bardzo skażona jest Ziemia i jak niebezpieczne dla zwierząt są śmieci. Następnie dzięki krótkiemu doświadczeniu dzieci przekonały się, że jednym papierowym ręcznikiem da się wytrzeć ręce. Po tym eksperymencie wystąpili uczniowie z klasy IIIa, którzy przedstawili swoje napisane w języku angielskim transparenty z hasłami zachęcającymi do dbania o środowisko i razem z zebranymi w świetlicy kolegami i koleżankami głośno je wykrzyczeli. Po spotkaniu dzieci udały się do klas, gdzie ozdabiały kartony na makulaturę i rozwiązywały zagadki przygotowane przez uczennice z klasy IIIb. Mamy nadzieję, że to spotkanie zachęci uczniów do działania i dbania o Ziemię.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress