MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY eTWINNING KL. 4 – AWATARY

Uczniowie klas 4a i 4b wraz z Jolantą Zamoyską uczestniczą w 6 międzynarodowych projektach na platformie eTwinning:
1. Pierwszy z naszych projektów to "The Stars of English”.
2. „The EU Team – Eurokids United" - to nasz założycielski projekt, w którym współpracujemy z partnerami z Grecji oraz kilku innych krajów europejskich
3. ”Journey through the water” - do projektu, w którym bierze udział ponad 100 szkół z całej Europy, zostaliśmy zaproszeni przez włoskich partnerów
4. W projekcie „eTwinMap” razem Wielką Brytanią, Hiszpanią, Mołdawią, Grecją, Serbią, Bułgarią, Chorwacją napiszemy komiks, z wątkiem kryminalnym, do którego nagramy dialogi
5. "North East West South = N.E.W.S.!" - w tym projekcie stworzymy międzynarodowy magazyn internetowy, korzystając z narzędzia Madmagz. Każdego miesiąca będziemy pisać artykuły w języku angielskim na tematy związane z naszym miastem lub krajem.
6. W projekcie „Flipped Classrooms with eTwinners" – będziemy pracować metodą odwróconej klasy.
Jednym z pierwszych zadań w każdym projekcie jest opowiedzenie o sobie. Oczywiście po angielsku. Zamiast zdjęć uczniowie zrobili własne awatary.
Obraz może zawierać: 2 osoby