TITLE

DESCRIPTION

Konkurs SKO na grę matematyczną

20170405_134101-crop
  1. Organizatorzy Opiekunowie SKO w NSP im. Jana Pawła II w Legionowie oraz Filii w Jabłonnie p. Marta Banaszek i p. Małgorzata Gieruszka
  2. Cele konkursu - zainteresowanie uczniów programem oszczędzania w SKO - wyzwalanie aktywności matematycznej - inspirowanie do działań kreatywnych III. Uczestnicy Konkurs przeznaczony jest dla uczniów kl. 0-VI szkoły podstawowej IV. Zasady udziału w konkursie - Konkurs polega na opracowaniu i wykonaniu gry matematycznej (domina, puzzli, gry planszowej, kart itp.)
- Gra powinna zawierać niezbędne elementy: plansze, karty, pionki, kostki, instrukcje, karty odpowiedzi wraz z pudełkiem z nazwą gry i wizytówką autora. - Termin dostarczenia gier opiekunom SKO: 26 maja 2017 - Dopuszczalne jest korzystanie z podręczników, zbiorów zadań, Internetu, pomocy rodziców i nauczycieli - Gry zostaną przekazane na potrzeby szkolnych świetlic V. Sposób punktacji oceny prac Organizatorzy będą oceniać: - poprawność matematyczną (w skali od 0 do 5 pkt.) - pomysł i atrakcyjność gry (w skali od 0 do 6 pkt.) - estetykę wykonania (w skali od 0 do 3 pkt.) VI. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Wyniki konkursu i wręczenie nagród rzeczowych z programu SKO - 1 czerwca 2017. Organizatorzy wręczą nagrody za I, II i III miejsce. Dopuszczają również możliwość przyznania wyróżnień.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress