TITLE

DESCRIPTION

KONCERT WIGILIJNY 2018

19 grudnia zebraliśmy się w legionowskim ratuszu na wigilijnym koncercie klas O-V. Spotkanie rozpoczęliśmy niespodzianką: filmem z udziałem wszystkich uczniów i wychowawców klas z naszej szkoły nakręconym przez prowadzącego kółko filmowe pana Aleksandra Wąsika. O poszczególnych klasach wypowiedzieli się w filmie również pani Wicedyrektor Małgorzata Róg-Lewicka, ksiądz Tomasz Kamola oraz nasza niezastąpiona pani Bożenka Pietrak. Koncert rozpoczął się występem kółka wokalno-instrumentalnego pani Kasi Jankowskiej, a po nim prezentowały się kolejno klasy z wybraną świąteczną piosenką. Swoim układem choreograficznym pochwaliły się również cheerleaderki pod kierunkiem pani Izabeli Nierwińskiej. Pani Agata Wysocka-Boszko podsumowała działania szkolnego wolontariatu, a zwycięzcy świątecznego konkursu literackiego odebrali nagrody za najlepsze opowiadania. Nie zabrakło także tradycyjnych życzeń od pani Dyrektor Heleny Olkuckiej. Na koniec wszyscy uczniowie pojawili się na scenie jeszcze raz, by wspólnie z nauczycielami i rodzicami zaśpiewać kolędę. Przeżyjmy jeszcze raz te emocje, oglądając zdjęcia:  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress