TITLE

DESCRIPTION

Koncert wigilijny 2017

To już tradycja naszej szkoły, że co roku tuż przed rozpoczęciem przerwy świątecznej nasi uczniowie wprowadzają nas w klimat świąt Bożego Narodzenia okolicznościowym koncertem w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Tym razem występ odbył się 20 grudnia. Pani Dyrektor Helena Olkucka rozpoczęła uroczystość słowami skierowanymi do uczniów oraz zgromadzonych na widowni rodziców. Przypomniała, że język ma moc i warto dzieci wyposażać w przekonanie o ich mocnych stronach, kierując do nich dobre słowa. Klasy 0-VI pod kierunkiem p. Karoliny Kwiatek oraz wychowawczyń zaśpiewały kolędy i utwory świąteczne. Nie zabrakło również świątecznych wierszy oraz gry na instrumentach. Oprócz klas na scenie zaprezentowała się również kuźnia wokalna z utworem "Mario, czy już wiesz?". Na koniec wszyscy zaśpiewali kolędę "Dzisiaj w Betlejem". Podczas koncertu rodzice mogli oglądać wyświetlane na dużym ekranie zdjęcia klasowe, które wykonała p. Matylda Durka-Bojarun. Dziękujemy za wspólnie spędzone z nami chwile w tym wyjątkowym czasie! Kierujemy również podziękowania do wszystkich osób, które pomogły w przygotowaniu tego koncertu. Wszystkiego najlepszego w nowym roku 2018!  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress