TITLE

DESCRIPTION

KIERMASZ CIAST NA ANDRZEJKI

30 listopada Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował kiermasz ciast i innych słodkości związany z andrzejkowym zwyczajem wróżenia. Do ciasteczek dołączone były wróżby, które stworzyli oczywiście uczniowie z SU oraz osoby, które gościnnie pomagają we wszystkich pracach SU (za co jesteśmy niezmierni wdzięczni ;]). Podczas kiermaszu zebraliśmy 433 zł!!!! Zgromadzona suma pozwoli nam na przeprowadzenie różnych konkursów i imprez w naszej szkole, których organizatorem będzie samorząd. Na najbliższą zabawę nie trzeba długo czekać ;] Już 6 grudnia organizujemy Szkolny Mam Talent z nagrodami!!! Dziękujemy za pomoc i przyniesienie słodyczy! To wspaniale móc od początku do końca zorganizować w szkole jakieś wydarzenie! Tym sposobem uczymy się nie tylko przedsiębiorczości, ale także docenienia ciężkiej pracy naszej i naszych rodzin! Wielkie „dziękujemy” dla wszystkich uczniów, którzy zechcieli zakupić ciacha i pobawić się we wróżenie. Mamy nadzieję, że wszystkie miłe i zabawne wróżby spełnią się już niedługo ;]    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress