III PIKNIK RODZINNY 2019 – PROGRAM

III PIKNIK RODZINNY 2019 „POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT” – INAUGURACJA OBCHODÓW XX – LECIA SZKOŁY 15 CZERWCA 2019 11.00 – 16.00

Program: 11.00 – OTWARCIE PIKNIKU.

11.05 – WYSTĘP GRUPY TANECZNEJ Izabeli Nierwińskiej trenerki i właścicielki Elit Cheerleaders Academy i wicemistrzyni Polski.

11.15 Występy klas.

1. Klasa 0 b pod kierunkiem Pani Dyrektor Heleny Olkuckiej i Izabeli Nierwińskiej – „YMCA” Village People lata 70. 80.

2. Klasa VIa pod kierunkiem Pani Eweliny Martyniuk „You’re the one that i Reed” z musicalu „GREASE” LATA 50. 60.

3. Klasa Vc pod kierunkiem Pani Anny Kuźmińskiej „Footloose” lata 80.

4. Klasa 0a – IA pod kierunkiem Pań Aleksandry Podlaszewskiej i Marty Sówki „Mamma Mia” – Grupy ABBA lata 70.

5. Klasa Ib pod kierunkiem Pani Izabeli Radzikowskiej - Musical Chair Dance - chłopcy. Lata 20. Lata 30. Oraz The girl with The Pearls Hair zespołu Omega - dziewczynki. Lata 60.

6. Klasa II a i IIIa pod kierunkiem Pań Izabeli Zalewskiej i Ani Drozd – Waszczyszyn z utworem „Dwudziestolatki”.

7. Klasa II b – pod kierunkiem Pani Agatki Wysockiej – Boszko przy współudziale Pani Anetki Marciniak - „Diana” Paul Anka.

8.Klasa II c pod kierunkiem Pani Hanny Reczek „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma” (M. Rodowicz, S. Borys) - śpiew.

9. Klasa IIIb pod kierunkiem Pani Martyny Cendrowicz lata 70. „Mamma Mia i Dancing Queen”, Abba)

10. Klasa IV a pod kierunkiem Pana Łukasza Żelasko - „YMCA” Village People lata 70. 80.

11. Klasa IV b – śpiew- pod kierunkiem Pani Hanny Reczek „Dzień Wspomnienia” (Anna Jantar) oraz „Chodź, pomaluj mój świat!” Dwa Plus Jeden.

12. Klasa IV c pod kierunkiem Pani Patrycji Michniewicz – Jarosz - Bee Gees „Stayin’Alive” lata 70.

13. Klasa Vb pod kierunkiem Pani wicedyrektor Jolanty Zamoyskiej – Markiewicz i „Powróćmy jak za dawnych lat” – lata 30.

14. Klasa VIb pod kierunkiem Pani Marty Wąsik „Barbie girl” Aqua. Lata 90.

15. Klasa Va pod kierunkiem Pani Anny Cieślak ‘Szubi dubi du” piosenka Pszczółki Mai.

12.45 – Ogłoszenie wyników konkursu literackiego i plastycznego z okazji XX – lecia Szkoły. Wręczenie nagród.

13.30 Występ uczniów szkoły muzycznej „Preludium”, która mieści się w budynku naszej szkoły.

STOISKA: JABŁONNA Zerówka - straż pożarna Klasa IB – Zabawy sensoryczne – mała motoryka (gniotki itp.) Klasa IIC i IV b - Stoisko z lemoniadą dwa rodzaje oraz blok czekoladowy przysmak PRL-u. Kl. 2c zdjęcie w obrazie. Wodne tatuaże i malowanie paznokci. Klasa III - loteria fantowa Klasa IV c - planszówki, kapsle, guma, skakanka, badminton, hula-hoop, origami Klasa V b - grill (kiełbaski, ogórki małosolne) Klasa V c - fontanna z czekolady Klasa VI a - ringo, strzelanie z łuku, malowanie buziek Klasa VI b – stoisko zagadek i wyzwań.

LEGIONOWO Zerówka – „Jak dobrze się znacie” – gra dla rodzica i dziecka. Klasa IA – Tatuaże. Malowanie buziek i konkurencje sportowo. Klasa II B – Tatuaże fluorescencyjne. Klasa II A – Warkoczyki. Klasa IV A - Lata 70 . Fanty. Klasa V A - Porady prawne dla dzieci. Sędzia i jego ekipa. Stoisko ratownicze. STOISKO „DLA PAŃ Z KRĘGÓW” STOISKO – ZWIERZĄTKA MODELOWANE Z BALONÓW I BAŃKI MYDLANE, Żywa maskotka chodząca STOISKO – MALOWANIE TWARZY – ANETKA MARCINIAK I KL. VIA WYSTAWA PRAC MATYLDY DURKI. SALA FILMOWA – prezentacja filmów, w których udział brali nasi uczniowie w ciągu tego roku, np. film z Wigilii – Pani Marta Banaszek. ŚCIEŻKA ZDROWIA PO LODY – Państwo ŁUKASZ BIEŃKOWSKI, WOJTEK IDZIK, AGNIESZKA PIETRZAK, HELENA HOLONOWICZ, MAGDA KOSTECKA, RUBEN LOPEZ FERNANDEZ, KASIA OLEKSIAK – KOWALSKA, KRYSIA ŚWINIARSKA. WATA CUKROWA. DMUCHANE ZJEŻDŻALNIE.

NAGŁOŚNIENIE: Pan Kamil Butkiewicz.