TITLE

DESCRIPTION

III MIEJSCE W KONKURSIE BAJCZYTANKI PANI HANKI

11 marca 2019 r. w legionowskiej Poczytalni czworo naszych uczniów wzięło udział w konkursie recytatorskim "Bajczytanki Pani Hanki". Konkurs rozpoczął się od ćwiczeń i zabaw rozluźniających, zaś potem kolejno prezentowały się dzieci z klas od I do IV. W konkursie wzięło udział łącznie 45 uczniów.  Jak podkreślali organizatorzy, poziom był bardzo wysoki. W każdej kategorii klas I-IV były przyznawane miejsca od I do III. Nasz uczeń Adam Wilczyński zajął III miejsce w kategorii klas II. Serdecznie mu gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy: Marcelinie Brodzie, Lenie Krawczyk i Bartoszowi Flisowi, którzy z równym zaangażowaniem reprezentowali naszą szkołę i podjęli się trudu dodatkowej pracy.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress