TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL NAUKI – 22.09.2019

22 września 2019 nasza szkoła wraz z przedszkolem "Chatka Puchatka" wzięła udział w dorocznym Festiwalu Nauki w Jabłonnie. Na naszym wspólnym stoisku nie brakowało atrakcji dla dzieci połączonych z treściami edukacyjnymi. Tym razem hasłem przewodnim były szeroko rozumiane eksperymenty - również takie, które pozwalają nam stosować innowacyjne metody nauczania. Zaproponowaliśmy więc młodym uczestnikom festiwalu gry pozwalające w łatwy i przyjemny sposób uczyć się matematyki i języków obcych, zabawy sportowe, plastyczne, przystępne metody wyszukiwania informacji oraz rozwijające kompetencje cyfrowe kodowanie obrazków. Porad udzielali również nasi logopedzi i psycholodzy. Na stoisku przedszkola można było pobawić się naturalnymi darami Froebla, uszyć torebkę czy stworzyć własną biżuterię. Nic więc dziwnego, że przyciągnęliśmy tłumy 🙂  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress