TITLE

DESCRIPTION

FESTIWAL DOBRYCH MANIER

Od 3 do 7 lutego 2020 w naszej szkole trwał tydzień kulturalnego zachowania. Cele tego tygodnia to: uświadomienie celowości dobrych zachowań między ludźmi, stosowanie zwrotów grzecznościowych w odpowiednich sytuacjach, umiejętność współpracy w grupie, uświadomienie dzieciom, co to znaczy być kulturalnym. Zaczęliśmy od wspólnego spotkania (apelu), podczas którego uczniowie zostali zapoznani z celowością tematu oraz rozkładem działań całego tygodnia. W drugim dniu wszystkie klasy robiły prezentacje multimedialne, scenki, pokazy na temat savoir-vivre’u. W środę robiliśmy plakaty, w czwartek - prezentacje tematyczne wszystkich klas. W piątek uczniowie wypełnili test „Mistrza Dobrych Manier”, podsumowano projekt, a najlepszych – „Mistrzów Dobrych Manier” nagrodzono medalami.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress