TITLE

DESCRIPTION

Małgorzata Cabaj laureatką Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów

19 września troje uczniów naszej szkoły - Kalina, Małgosia i Hubert - wzięło udział w eliminacjach do Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów. Dziewczęta zmierzyły się z repertuarem Adele, Lenki, Alexandry Burke i zespołu Szparagi, zaś Hubert zagrał na pianinie motyw z filmu "Star Wars" oraz inwencję J.S. Bacha. Do udziału w tegorocznych eliminacjach zgłosiło się 62 wykonawców z wszystkich legionowskich placówek oświatowych. Komisja w składzie: Małgorzata Luzak (radna Rady Miasta Legionowo), Grażyna Wesołowska (nauczyciel ZSO nr 2), Jerzy Młynarz (muzyk, Miejski Ośrodek Kultury) oraz Natalia Lipińska (przedstawicielka młodzieży) wyłoniła laureatów, którzy wezmą udział w koncercie finałowym. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że wśród nich znalazła się nasza uczennica - Małgorzata Cabaj. Małgosiu, gratulujemy!      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress