TITLE

DESCRIPTION

W Dzień Edukacji Narodowej „zamiast kwiatka niosę pomoc”

  „Zamiast kwiatka niosę pomoc” – to hasło tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej!!!!! W tym roku w naszych placówkach obchodzimy szczególny Dzień Nauczyciela. Zapraszamy do zapoznania się z listem. Szanowni Państwo! Misją naszej szkoły jest edukacja młodych ludzi ukierunkowana na poznawanie świata, ale także edukacja związana z budowaniem poczucia wspólnoty, więzi, empatii, tolerancji dla odmienności. Współczesność wymaga od nas pokazywania dzieciom i nastolatkom, że bycie dobrym, pomocnym, empatycznym ma ogromną wartość. W związku z tym, my nauczyciele, pragniemy dawać przykład, że warto dać coś z siebie innym. Staramy się pokazywać to każdego dnia, a teraz będziemy mieć szczególną okazję w czasie zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Pragniemy podzielić się tym świętem z potrzebującymi, dlatego organizujemy w naszych placówkach akcję „Zamiast kwiatka niosę pomoc”. Zapraszamy naszych Uczniów i Rodziców do podzielenia się z nami nie prezentami, czy kwiatami, ale rzeczami materialnymi potrzebnymi dzieciom z Domu Samotnej Matki w Legionowie. Zapraszamy do przynoszenia, np. pieluch, kaszek, kocyków, ubranek dla niemowląt, słoiczków itd. Można podarować dzieciom rzeczy używane lub nowe, z funduszu właśnie przeznaczonego wcześniej na tradycyjny podarunek dla nauczyciela. Mamy nadzieję, że takie gesty wzbudzą uśmiech, radość wśród nie tylko obdarowanych, ale także obdarowujących, bo przecież szczęście mnoży się, kiedy się je dzieli ;]    

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress