TITLE

DESCRIPTION

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Internet może być miłym przyjacielem, ale jak powiedzieć dzieciom, że może też być ogromnym zagrożeniem dla ich zdrowia i bezpieczeństwa? W naszej szkole odbył się szereg działań związanych z Dniem Bezpiecznego Internetu. Począwszy od gier online, filmików, dyskusji, pogadanek, a skończywszy na tworzeniu plakatów, uczniowie dowiedzieli się o możliwościach i zagrożeniach Internetu. Edukując naszych podopiecznych, zwracamy ich uwagę na to, aby zastanowili się dwa razy przed opublikowaniem czegoś w Sieci oraz aby przestrzegali zasad netykiety. Czy będą stosować się do zasad bezpiecznego korzystania z Internetu? Na pewno mają wiedzę i świadomość zagrożeń - teraz muszą pamiętać, aby w razie potrzeby teorię zastosować w praktyce.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress