ANDRZEJKI 2021

30 listopada Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przygotowanych przez SU Andrzejkach. Zgodnie z tradycją odbyły się wróżby i zabawy. Każdy Uczeń i Uczennica mogli poznać swoją przyszłość: jaki zawód będą wykonywać, gdy dorosną, co przemawia do nich ulubiony kolor lub kwiat,  jakimi wartościami będą się w życiu kierować, co przyniesie im szczęście, a co pecha. Oczywiście wszystko było z uśmiechem i przymrużeniem oka. Najwięcej emocji wzbudziło poznanie imienia swojej wybranki/wybranka oraz znane wszystkim ustawianie butów do progu drzwi.
Po tradycyjnej części Andrzejek wszyscy ruszyli na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się dyskoteka! Cekiny, błyskotki, sukienki, bransoletki, żel we włosach, czyli  obowiązkowy- dyskotekowy drees code. Uczniowie tańczyli w rytm znanych i lubianych przebojów. W trakcie zabawy odbył się słodki poczęstunek, podczas którego wszyscy naładowali akumulatory, aby mieć siłę na szaleństwa przy muzyce.
Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie, a przede wszystkim za dobrą zabawę!