Życzenia na nowy rok szkolny

Drodzy Uczniowie!

 

Z wielką radością witamy Was w nowym roku szkolnym 2015/2016. Na pewno będzie to rok pełen pozytywnych doświadczeń i emocji związanych z odkrywaniem świata i swoich możliwości. Życzymy Wam dobrych ocen, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, ale także wspaniałych szkolnych przyjaźni. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę w szkołach i przedszkolach. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia, a zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.

 

Powodzenia i pamiętajcie:

 
„Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd. Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha Cię do tyłu”
 

Benjamin Britten (angielski kompozytor i pianista)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress