Zbiórka makulatury w roku szkolnym 2016/2017

makulatura1aW roku szkolnym 2016/2017 w szkolnej świetlicy zbieramy makulaturę i zużyte baterie. Pierwszy w tym roku odbiór makulatury z naszej szkoły będzie 17 października 2016 r. (w poniedziałek). Prosimy o w miarę możliwości segregację na 3 rodzaje: tekturę, gazety oraz książki z zeszytami i związanie każdego rodzaju sznurkiem. Makulatura w tym roku szkolnym będzie odbierana jeszcze dwa razy: w marcu i maju. Szczegółowe daty podamy na dwa tygodnie przed odbiorem. Duże zapasy makulatury prosimy przynosić tuż przed odbiorem, gdyż nie mamy możliwości składowania. Jest też możliwość osobistego zawiezienia makulatury do firmy Victoria Recykling Andrzej Kadłubowski, ul. Sikorskiego 11 (tel. 22 7848595) - można to zrobić w każdej chwili po wcześniejszym umówieniu telefonicznym - a wskazanie w karcie odpadów naszej szkoły zwiększy nasze szanse w konkursie UM Legionowo „Rady na odpady”. Z zebranej makulatury otrzymujemy niewielkie pieniądze, które przekazujemy na zakup przyborów/zabawek do świetlicy.

Marta Banaszek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress