TITLE

DESCRIPTION

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Serdecznie gratulujemy wszystkim: * Zdobywcom Skrzydeł - Karolinie, Marcinowi, Wiktorowi, Kacprowi, Bartoszowi, Zosi, Marysi, Laurze, Tosi, Zosi - wspaniałych osiągnięć w nauce i zachowaniu, * Osobowościom Roku - Kaspianowi, Hani i Marysi - wyjątkowej empatii w relacjach, * Sportowcowi Roku Kacprowi doskonałych wyników w sporcie, * Człowiekowi Postępu Arlin błyskawicznej nauki naszego języka i zwyczajów, * Laureatom tegorocznych konkursów zaangażowania i trudu przynoszącego owoce.
Dziękujemy: * Grupom muzycznym i teatralnym za oprawę Zakończenia, * Jankowi za pomoc podczas wręczania wianków. A przede wszystkim wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom, dzięki którym kończymy kolejny rok z poczuciem sukcesu. Dziękujemy z całego serca!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress