TITLE

DESCRIPTION

XX DZIEŃ PAPIESKI

Uczniowie wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi uczcili pamięć naszego patrona Jana Pawła II niezwykle wzruszającym koncertem, który odbył się 11 X o godz. 19.00 w Kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. Dziękujemy nauczycielom: pani dyrektor Helenie Olkuckiej (scenariusz, filmy), Urszuli Chrulskiej - opracowanie muzyczne, skrzypce, pani Kasi Jankowskiej, panu Rubenowi Lopez Fernandezowi, Kamilowi Butkiewiczowi (wsparcie techniczne) oraz uczniom: Gabrysi, Marysi, Karolinie, Lence, Lilce, Zosi, Mai, Adamowi, Antosiowi, a także naszym licealistom: Julii, Natalii, Amelii, Marcelowi, Filipowi i Kubie.

 

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć naszym gościom, którzy swą obecnością uświetnili nasz koncert: paniom Shandy & Eva, Olenie Tasinkiewicz (pianino), Marii Sienkiewicz (wiolonczela) oraz panu Kubie Łupińskiemu (trąbka), a także Olkowi Płowieckiemu i Mateuszowi Chrulskiemu (pianino, śpiew).

Koncert Totus Tuus na XX Dzień Papieski w Kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie - utwór w wykonaniu Mai, Zosi, Antka i Adama

   

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress