TITLE

DESCRIPTION

X Międzyszkolny Turniej „Gry i zabawy na sportowo”

24 kwietnia wybrani uczniowie klas 1- 3 NSP z Legionowa i z Jabłonny wzięli udział w X MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU „GRY I ZABAWY NA SPORTOWO”. Chłopcy i dziewczęta rywalizowali z rówieśnikami z pięciu szkół z Legionowa. Wyniki w sporcie są oczywiście ważne, ale najważniejsza była zabawa i radość wymalowana na buziach dzieci z powodu uczestnictwa w tym wydarzeniu. Każdy bez wyjątku dał z siebie wszystko i dostarczył nam wielu pozytywnych emocji i wzruszeń, za które bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że uczniowie mieli szansę doświadczyć tego, w jaki sposób osiąga się cel wspólnymi siłami (bo aż 10 osób w swojej kategorii wiekowej musiało zapracować na osiągnięty wynik). Jesteśmy z Was bardzo dumne. Brawo! A oto wyniki:
KLASA 1 ZAJĘŁA 6. MIEJSCE KLASA 2 ZAJĘŁA 1. MIEJSCE KLASA 3 ZAJĘŁA 4. MIEJSCE
Wszystkim jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy! Nauczycielki Wychowania Fizycznego
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkolny Milenium.
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkolny Milenium.
Zdjęcie użytkownika Zespół Szkolny Milenium.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress