TITLE

DESCRIPTION

Wyróżnienia dla kuźni teatralnej w konkursie SP7 w Legionowie

31 maja dziewczynki z kuźni teatralnej z Legionowa wzięły udział w konkursie "I Legionowski Teatr Jednego Wiersza", który został zorganizowany przez SP nr 7 pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. W konkursie mogła wziąć udział ograniczona liczba uczestników - maksymalnie 8 osób w każdej z dwóch kategorii - kl. O i I oraz I i II. W pierwszej kategorii wystąpiły wszystkie dziewczynki z kuźni, w inscenizacji pt. "Bajka o żyrafie". W II kategorii wystąpiły chętne dziewczynki z kl. II i III w "Balladzie o uprzejmym rycerzu". Nie udało nam się zająć żadnego miejsca, zostaliśmy jednak nagrodzeni dyplomami wyróżnienia i otrzymaliśmy książki Pani Hanny Niewiadomskiej, która zasiadała w jury konkursu, a wszystkie nasze aktorki otrzymały upominki rzeczowe. Było nam również niezmiernie miło oglądać występy dzieci z innych szkół i przedszkoli, co potraktowaliśmy jako cenną lekcję i zabawę. Bardzo dziękujemy organizatorom i rodzicom za zaangażowanie i zorganizowanie kostiumów 🙂  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress