TITLE

DESCRIPTION

Wyniki zawodów w pływaniu oraz piłce nożnej

NASZE SPORTOWE ZMAGANIA   Ruch to nieodłączna składowa życia człowieka. Od najmłodszych lat przyswajamy umiejętności ruchowe, aby na przestrzeni lat osiągnąć doskonałość w ich wykonywaniu. Jedni traktują sport rekreacyjnie, dla innych to sposób na życie, a jeszcze inni do sportu podchodzą jak do czystej rywalizacji. My uczniowie klas IV – VI jesteśmy przekonani o walorach ruchu/ sportu dla rozwoju naszych młodych organizmów. Rozwijamy się, rośniemy,  wzmacniamy naszą wydolność, zdobywamy i doskonalimy coraz to trudniejsze umiejętności w zakresie poszczególnych form ruchu. Uczestnicząc w Rozgrywkach Międzyszkolnych, uczymy się kultury kibicowania, przestrzegania zasady Fair Play w praktyce, ale również i przede wszystkim czerpiemy ogromną przyjemność ze współpracy z naszymi rówieśnikami. Zawsze i z całego serca staramy się zaprezentować nasze umiejętności na jak najwyższym poziomie i wierzymy, że praktyka i zaangażowanie czynią mistrza. Zapewne nasze starania zaprocentują w niedalekiej przyszłości. Trzymajcie kciuki drodzy Rodzice i Nauczyciele za naszych sportowców, którym duch walki i ogromny zapał sportowy towarzyszy na co dzień i nigdy nie opuszcza.   MISTRZOSTWA POWIATU LEGIONOWSKIEGO W PŁYWANIU CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT   Dnia 16.03.2018 r. uczniowie NSP w Legionowie i w Jabłonnie uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu Legionowskiego w pływaniu chłopców i dziewcząt. Są to jedne z najtrudniejszych zawodów, zważywszy na dyscyplinę. Pływanie to bardzo precyzyjny, techniczny sport, wymagający od zawodników wszechstronnego przygotowania. Aby osiągać wyniki na najwyższym poziomie, należy spędzać w wodzie mnóstwo czasu i włożyć niewyobrażalną pracę w doskonalenie techniki stylów pływackich i wzmocnieniu wydolności organizmu. W ZAWODACH BRAŁO UDZIAŁ 15 SZKÓŁ. Uzyskane czasy indywidualne zawodników i zawodniczek oraz czas sztafety były sumowane.  Uczestnicy zawodów dali z siebie wszystko, na co ich było stać. Jesteśmy z Was bardzo dumni, Młodzi Pływacy, i życzymy dalszych sukcesów. Brawo! WYNIKI CHŁOPCY ZAJĘLI: 11. MIEJSCE – W POWIECIE 5. MIEJSCE W MIEŚCIE LEGIONOWO Na wyróżnienie indywidualnego wyniku zasłużyli: OLIWER R. -  2. MIEJSCE – 50 m STYLEM GRZBIETOWYM uzyskując czas 00:40, 62 FILIP M. - 5. MIEJSCE – 25 m STYLEM GRZBIETOWYM uzyskując czas 00:24, 96   DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY: 12. MIEJSCE – W POWIECIE 4. MIEJSCE W MIEŚCIE Na wyróżnienie indywidualnego wyniku zasłużyły: DELFINA D. – 4. MIEJSCE – 50 m STYLEM GRZBIETOWYM uzyskując czas 00:47,69 JULIA Ś. – 8. MIEJSCE – 25 m STYLEM DOWOLNYM – uzyskując czas 00:23,84   Gratulacje!!! MISTRZOSTWA LEGIONOWA W PIŁCE NOŻNEJ W dniach 04.04.2018 r. (dziewczęta)  i 05.04.2018 r. (chłopcy) odbyły się Mistrzostwa Legionowa w piłce nożnej szkół podstawowych. Zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców, dostarczyła nam – nauczycielom wychowania fizycznego – wiernym kibicom naszych drużyn – wielu wzruszeń. Emocje sięgały zenitu. Początki były trudne, gdyż potrzebowaliśmy chwilę na zgranie się w drużynie. W kolejnych meczach dziewczęta nabierały piłkarskiej ogłady i odwagi, a chłopcy pokazali prawdziwy kunszt swoich umiejętności. Aż serce rosło, patrząc na współpracę dziewcząt i chłopców z jednej placówki, a z dwóch szkół (Legionowo i Jabłonna). Połączyła ich piłka nożna i wspólny cel – osiągnąć drużynowy sukces i zejść z boiska dumnym z przeprowadzonej gry. Udało nam się to!!! WYNIKI MECZÓW: DZIEWCZĘTA ZAJĘŁY 4. MIEJSCE W MIEŚCIE LEGIONOWO CHŁOPCY ZAJĘLI 6. MIEJSCE W MIEŚCIE LEGIONOWO      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress