TITLE

DESCRIPTION

Wyniki zawodów pływackich

20 marca 2017 roku odbyły się MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ DRUŻYNOWE ZAWODY W PŁYWANIU - SZKOŁA PODSTAWOWA, CHŁOPCY i DZIEWCZĘTA     UCZNIOWIE WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURENCJACH: INDYWIDUALNYCH – PŁYWANIE NA DYSTANSIE 25 m i 50 m (STYL DOWOLNY I GRZBIETOWY), ORAZ W SZTAFECIE 8X25 M STYLEM  DOWOLNYM.   W zawodach rywalizowało 12 placówek Powiatu Legionowskiego, w tym 5 szkół z Miasta Legionowo. Uczniowie naszych Szkół Podstawowych:  w Legionowie i w Jabłonnie z ogromnym zaangażowaniem i wielkim sercem starali się osiągnąć jak najwyższy wynik.   DZIEWCZĘTA: W rezultacie w konkurencjach indywidualnych dziewczęta uzyskały: 3. miejsce BOGNA LEWICKA ( 50 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00:40:02 6. miejsce MAŁGORZATA CABAJ ( 50 m st. dowolny) – uzyskała wynik 00:50:21 8. miejsce KLAUDIA BARTNICZAK (25 m st. grzbietowy) – uzyskany wynik 00:26,39 DELFINA DMOWSKA ( 25 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00:25,84 Sztafeta – 7. MIEJSCE POWIAT – 9. MIEJSCE MIASTO LEGIONOWO – 3. MIEJSCE   CHŁOPCY: W rezultacie w konkurencjach indywidualnych uzyskali: 5. miejsce BARTNICZAK OSKAR (25 m st. grzbietowy) – uzyskany wynik 00:23,12 6. miejsce OLIWER REMISZEWSKI ( 5 m st. grzbietowy) – uzyskany czas 00:48,96 7. miejsce DYBA KRZYSZTOF ( 50 m st. dowolny) – uzyskany wynik 00: 46,35   SZTAFETA –  12. MIEJSCE. POWIATY – 12. MIEJSCE MIASTO LEGIONOWO – 5. MIEJSCE     Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i pamiętajcie proszę, że osiągnięte rezultaty są punktem wyjścia do realizacji Waszych celów. Początki zaw­sze są trud­ne, ale chodzi o to, żeby się nie pod­dać i mi­mo wszys­tko dążyć do ce­lu. Katarzyna Jędrzejewska, Anna Pepłowska  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress