TITLE

DESCRIPTION

Wyniki konkursów świątecznych

Z okazji wigilijnego spotkania, aby nadać mu jeszcze bardziej świąteczny i magiczny charakter, od kilku już lat organizujemy konkurs na ,,Świąteczne opowiadanie” dla uczniów klas IV- VI oraz na ,,Świąteczną baśń rodzinną” dla najmłodszych członków naszej społeczności szkolnej. Podobnie było i w tym roku. Uczniowie zachwycili nas niebanalnym ujęciem tematu, trudnymi pytaniami i mądrymi puentami. W konkursie na ,,Świąteczne opowiadanie” wzięło udział siedmioro uczniów. Jury wyróżniło dwie prace. Laureatami zostali: Kacper Baranowski z kl. IV oraz Małgorzata Cabaj z kl. VI. W konkursie na ,,Świąteczną baśń rodzinną” laureatką została reprezentująca klasę III Emilka Marciniak, którą twórczo wspierała mama, pani Aneta. W Rodzinnej Oficynie Wydawniczej panie wydały pięknie ilustrowaną baśń ,,Święta jeża Adama”. Laureatom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybliżenie nam magii świąt!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress