TITLE

DESCRIPTION

WSPÓŁPRACA 3B Z FUNDACJĄ SERCE MIASTA

14 grudnia klasa IIIb zamieniła się w grupę wolontariuszy. Uczniowie przygotowali kanapki dla osób borykających się z bezdomnością. Z inicjatywy p. Moniki Jagusiak- mamy jednego z naszych uczniów- swoim działaniem wspomogli Fundację Serce Miasta. Świeże, smaczne i przygotowane z sercem kanapki zostały przed południem dostarczone przez Panią Monikę na warszawską Pragę. To z pewnością kropla w morzu potrzeb, ale jednocześnie dobry uczynek, który dzisiaj zaspokoił głód wielu ludzi, a zarazem uświadomił nam jak niewiele wysiłku kosztuje pomaganie innym. To sama radość i przyjemność, wspólne działanie, które kształtuje pozytywne postawy społeczne wśród dzieci i zwraca uwagę na problemy innych.
Dziękujemy Pani Moniko za zaangażowanie klasy do tej akcji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress