TITLE

DESCRIPTION

Warsztaty „Stop cyberprzemocy”

7 czerwca 2017 wraz z klasą 6 z Legionowa byliśmy w naszym Gimnazjum na warsztatach „Stop cyberprzemocy”. Warsztaty uświadomiły nam zagrożenia oraz niebezpieczeństwa płynące z niewłaściwego użytkowania Internetu. Można powiedzieć, że dziś praktycznie każdy dysponuje dostępem do Internetu. Często jesteśmy tam bez nadzoru, wsparcia, kontroli, a na przykład bardzo krzywdzące jest wyśmiewanie innych w Sieci. Na początku prowadzący uświadomił nam, na czym polega cyberprzemoc. Później rozmawialiśmy o tym, co się przydarzyło osobom dotkniętym cyberprzemocą. Mnie najbardziej podobało się, kiedy robiliśmy plakaty. Mogliśmy pracować z telefonami, aby wyszukać informacje na temat „Jak komuś pomóc przez Internet”. Okazało się, że jest wiele takich sposobów. Bardzo mi się te warsztaty podobały. Weronika Płachta, kl. VI, Jabłonna  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress