TITLE

DESCRIPTION

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego

6 czerwca  2018 r. odbył się w naszej placówce Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego w ramach projektu „Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”. Wszyscy uczniowie obecni tego dnia wzięli udział w warsztatach, podczas których zastanawiali się m.in. nad wiarygodnością informacji w Sieci, jak uniknąć zagrożeń w kontaktach nawiązywanych przez Internet i w jaki sposób chronić własny wizerunek. Nauczyciele również odbyli szkolenie na temat bezpieczeństwa cyfrowego. Projekt przewiduje też szkolenie dla rodziców, które planujemy przeprowadzić w kolejnym roku szkolnym. Warto odwiedzić stronę cyfrowobezpieczni.pl, gdzie znajduje się wiele porad oraz informacji, jak bezpiecznie korzystać z najnowszych technologii i jak uchronić dzieci przed ewentualnymi zagrożeniami.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress