TITLE

DESCRIPTION

ROZDANIE WYRÓŻNIEŃ I NAGRÓD ZA OSIĄGNIĘCIA W JĘZYKU ANGIELSKIM I PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ SU

Wspólne spotkania w świetlicy są okazją do wielu ciekawych wydarzeń w naszej szkole. Na pierwszym naszym spotkaniu uczniowie z klas starszych: Marysia, Miłosz, Wojciech, Wiktor i Kacper zostali wyróżnieni za zdanie międzynarodowego egzaminu Cambridge KET. Egzamin sprawdził najważniejsze umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Uczniowie przygotowywali się do tego egzaminu podczas zajęć Kuźni "U Królowej Elżbiety".
Zosia dostała natomiast nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie z języka angielskiego The Big Challenge. Brawa dla wszystkich laureatów!
Podczas spotkania z panią wicedyrektor udało nam się także podsumować pracę Samorządu Uczniowskiego oraz jego przyjaciół i zaprosić wszystkich chętnych do działania w imieniu wszystkich uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Okazało się potem, że wybory do SU stały się wielkim wydarzeniem! Już niedługo będziemy chwalić się wszystkimi naszymi inicjatywami! Oj, będzie się działo!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress