TITLE

DESCRIPTION

Regulamin Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego „Cztery pory roku: Zabawy zimą – oczami dziecka”

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 7 w Legionowie. Temat: Cztery pory roku: Zabawy zimą - oczami dziecka. Format: A3 Technika: Preferowana to rysunek i malarstwo (kredki, farby, pastele). Uczestnicy: Uczniowie klas I-III. Ze szkoły można zgłosić maksymalnie 4 prace. Prace należy wykonać do 5 marca. Każda praca powinna być opisana na odwrocie imieniem i nazwiskiem autora, klasą, adresem i telefonem szkoły. Dodatkowo u nauczyciela świetlicy należy podpisać zgodę na udział dziecka w konkursie. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi 21 marca o godz. 9.00 w SP 7 w Legionowie. Będą wyłonione trzy najlepsze prace oraz dwie wyróżnione. Prace można wykonać w domu lub w świetlicy. Marta Banaszek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress