TITLE

DESCRIPTION

PROJEKT EMOCJA W KLASIE 4A – MODUŁ 1

W roku szkolnym 2020/2021 Klasa 4A przystąpiła do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja” wspierającego rozwój społeczny i emocjonalny dzieci i młodzieży. Projekt składa się z Modułów, w ramach których uczniowie zobowiązani są do sprostania licznym zadaniom i wyzwaniom. 15 września świętowaliśmy Dzień Kropki. Chodziliśmy przez cały dzień w ubraniach w kropki, rysowaliśmy nasze kropki w taki sposób, w jaki podpowiedziała nam nasza kreatywność, obejrzeliśmy bajkę o dziewczynce Vashti, pokolorowaliśmy skrótowiec PJM (Polski Język Migowy) i poznaliśmy słowa grzecznościowe w języku migowym. Okazało się, że osoby niesłyszące oprócz migania przekazują nam emocje poprzez mimikę ciała i twarzy. Cieszymy się, że chociaż w niewielkim stopniu możemy poznać świat osób niepełnosprawnych. Już nie możemy doczekać się modułu drugiego. Pozdrawiamy wszystkich uczestników projektu 👋.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress